امروز : دوشنبه 07 بهمن 1398

چو شیر مردان بمیرند جامه ها باید درید
کی نشینیم تا دگر شیری چنین آید پدید

پرستاری، بالی است برای پرواز در آسمان رضایت خدا

در جامعه امروز در صورتیکه زنان وظایف خانوادگی و شغلی خود را به خوبی انجام دهند، به عنوان فردی سالم در نظر گرفته می شوند که هیچ مشکلی از نظر سلامت جسمی و روانی ندارند، اما این مسئله قابل تامل است.

دکتر احسان مقیمی، در ششمین جلسه دوره زندگی هوشمندانه، سردار سلیمانی را الگو و سرمشق همه آزادگان، مسلمانان و به‌ویژه جوانان دانست.

واژه‌ی زیبای «پرستار» یعنی:
پ: پیمان خون بستن برای مهر و ایثار
ر: رفتن به‌سوی خدمت خلق
س: سربلند و ساده‌زیست و سخت‌کوش
ت: تکمیل‌کننده کار طبیبان
ا: الگوی او مظهر تقوا، زینب کبری
ر: راضی و خوشنود از رحمت خدا.
روز پرستار مبارک

دکتر خورشید وسکویی مشاور رییس دانشگاه در امور زنان و خانواده گفت: یکی از موضوع های مهم برای کودکان بیمار، سلامت روح و بهتر شدن کیفیت زندگی و همچنین نحوه برخورد کادر درمان بیمارستان با آن ها است.

به گزارش روابط عمومی دفتر مشاور امور زنان و خانواده،  با عنایت به برنامه کشوری هفته سلامت بانوان ایرانی  با شعار"ورزش، شادابی، آرامش" ‏دفتر امور زنان با همکاری کارگروه  سلامت زنان  و مشارکت معاونت های مختلف دانشگاه، ‏در نظر دارد سمینار ‌‏"ارتقا سلامت روان، جامعه با نشاط" را دوشنبه  20 آبان  از ساعت 8 تا 12 در سالن آمفی تئاتر سازمان مرکزی دانشگاه جهت ‏کارکنان دانشگاه برگزار نماید.  این برنامه دارای امتیاز آموزش ضمن خدمت است و در حاشیه سمینار غرفه ‏های مشاوره ، پایش سلامت و عرضه کالاهای فرهنگی