امروز : دوشنبه 01 بهمن 1397

در جامعه امروز در صورتیکه زنان وظایف خانوادگی و شغلی خود را به خوبی انجام دهند، به عنوان فردی سالم در نظر گرفته می شوند که هیچ مشکلی از نظر سلامت جسمی و روانی ندارند، اما این مسئله قابل تامل است.

پیامبر اکرم (ص)می فرمایند: 

کسیکه یک شبانه روز از بیمار پرستاری کند، خداوند او را با حضرت ابراهیم خلیل (ع) محشور خواهد کرد و او همانند برق خیره کننده و درخشان از صراط عبور میکند.

روز میلاد بانوی بزرگ اسلام حضرت زینب کبری سلام الله علیهما مدیر بحران قیام عاشورا و پرستار ارزش های تاریخ شیعه بر همه پرستاران، استادان انسانیت و اخلاق مبارکباد.

 

به گزارش روابط عمومی دفتر مشاور امور زنان و خانواده به اطلاع کارکنان دانشگاه می رساند، دفتر امور ایثارگران با همکاری دفتر امور زنان  کارگاه یک روزه ارتباط موثر  را  در تاریخ 25 آذرماه از ساعت 9 الی 12 در سالن G6 سازمان مرکزی دانشگاه برگزار می نماید. 

 این برنامه دارای امتیاز آموزش ضمن خدمت برای کارکنان است و ثبت نام بصورت حضوری انجام می پذیرد. 

 

به گزارش روابط عمومی دفتر مشاور امور زنان و خانواده اولین جلسه کمیته مشورتی زنان و خانواده با هدف ارائه راهکار برای ارتقای وضعیت زنان شاغل در دانشگاه  روز چهارشنبه  7 آذر 97 در سالن شورای معاونت غذا و داروی دانشگاه با حضور دکتر منان حاجی محمودی، معاون غذا و دارو، دکتر علیرضا پارساپور، سرپرست روابط عمومی دانشگاه، دکتر وسکویی مشاور رئیس دانشگاه، مشاوران  ادواری دفتر امور زنان، تعدادی از اعضاء هیأت علمی و مدیران مالی، شبکه بهداشت و درمان شهرری، پرستاری، نظارت و اعتبار بخشی، آمار و مدیریت اطلاعات، اجتماعی فرهنگی، نمایندگان بیمارستان رازی و دفتر دانش آموختگان دانشگاه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دفتر مشاور امور زنان نخستین نشست هماهنگی برگزاری مراسم میلاد، با سعادت حضرت زهرا (سلام الله علیه) و روز زن با حضور نمایندگانی از نهاد مقام معظم رهبری دانشگاه، معاونت اجتماعی فرهنگی، معاونت دانشجویی، بسیج جامعه پزشکی، امور ایثارگران و روابط عمومی دانشگاه برگزار گردید. در این نشست ضمن گرامیداشت هفته وحدت و میلاد با سعادت حضرت رسول مکرم اسلام (صلی الله علیه و آله ) مقرر گردید دبیرخانه بزرگداشت مقام زن در دفتر مشاور امور زنان و خانواده ایجاد گردد و سایر متولیان فرهنگی دانشگاه طبق مصوبات در کارگروه مشترک مشارکت و پیگیری فعال داشته باشند.

سمینار یک‌روزه ابعاد مختلف سلامت زنان (جسمی، روانی، اجتماعی و معنوی) صبح دوشنبه 30 مهر 97 به همت دفتر امور زنان و سخنرانی اساتید متخصص در سالن آمفی‌تئاتر ستاد مرکزی برگزار شد.
دکتر وسکویی مشاور ریاست دانشگاه در امور زنان، بابیان اینکه، نداشتن سلامتی به‌منزله داشتن بیماری نیست بلکه بدین معنی است که فرد از تمامی لحاظ سلامت باشد، گفت: زنان باید ازلحاظ حرکتی، روانی و معنوی برای خود برنامه داشته باشند.
وی افزود: بیش از یک‌دوم جمعیت کشور را زنان تشکیل می‌دهند. به دلیل اینکه زنان محور خانواده هستند، سلامت آنها موجب کاهش آسیب به‌سلامت کشور در مقیاس وسیع‌تر می‌شود.

به گزارش روابط عمومی دفتر مشاور امور زنان: این دفتر با همکاری دانشکده داروسازی بمناسبت هفته سلامت زنان پیاده روی صبحگاهی از روبه روی دانشکده داروسازی به همراه جمعی از همکاران را به انجام رسانید. در انتهای مراسم از عزیزان شرکت کننده در پیاده روی با صبحانه سالم پذیرایی بعمل آمد.

به گزارش روابط عمومی زنان:  این دفتر با همکاری دانشکده داروسازی بمناسبت هفته سلامت زنان با شعار "حرکت برای سلامت زنان"  در نظر دارد پیاده روی صبحگاهی با شعار فعالیت جسمانی زنان، در هر زمان و هر مکان را در روز سه شنبه مورخ 24 از جلوی درب قدیم دانشکده داروسازی از ساعت 7:45 لغایت 8:30 صبح  همراه با صبحانه سالم برگزار نماید.از کلیه بانوان دانشگاهی دعوت می شود در این پیاده روی شرکت نمایند.