امروز : سه شنبه 29 آبان 1397

سامانه الکترونیکی حامی بانو:

WWW.HAMIBANOO.IR

تولیدات بانوان کارآفرین کشور با حضور 1600 فروشنده راه اندازی شد.

در جامعه امروز در صورتیکه زنان وظایف خانوادگی و شغلی خود را به خوبی انجام دهند، به عنوان فردی سالم در نظر گرفته می شوند که هیچ مشکلی از نظر سلامت جسمی و روانی ندارند، اما این مسئله قابل تامل است.

سمینار یک‌روزه ابعاد مختلف سلامت زنان (جسمی، روانی، اجتماعی و معنوی) صبح دوشنبه 30 مهر 97 به همت دفتر امور زنان و سخنرانی اساتید متخصص در سالن آمفی‌تئاتر ستاد مرکزی برگزار شد.
دکتر وسکویی مشاور ریاست دانشگاه در امور زنان، بابیان اینکه، نداشتن سلامتی به‌منزله داشتن بیماری نیست بلکه بدین معنی است که فرد از تمامی لحاظ سلامت باشد، گفت: زنان باید ازلحاظ حرکتی، روانی و معنوی برای خود برنامه داشته باشند.
وی افزود: بیش از یک‌دوم جمعیت کشور را زنان تشکیل می‌دهند. به دلیل اینکه زنان محور خانواده هستند، سلامت آنها موجب کاهش آسیب به‌سلامت کشور در مقیاس وسیع‌تر می‌شود.

به گزارش روابط عمومی دفتر مشاور امور زنان: این دفتر با همکاری دانشکده داروسازی بمناسبت هفته سلامت زنان پیاده روی صبحگاهی از روبه روی دانشکده داروسازی به همراه جمعی از همکاران را به انجام رسانید. در انتهای مراسم از عزیزان شرکت کننده در پیاده روی با صبحانه سالم پذیرایی بعمل آمد.

به گزارش روابط عمومی زنان:  این دفتر با همکاری دانشکده داروسازی بمناسبت هفته سلامت زنان با شعار "حرکت برای سلامت زنان"  در نظر دارد پیاده روی صبحگاهی با شعار فعالیت جسمانی زنان، در هر زمان و هر مکان را در روز سه شنبه مورخ 24 از جلوی درب قدیم دانشکده داروسازی از ساعت 7:45 لغایت 8:30 صبح  همراه با صبحانه سالم برگزار نماید.از کلیه بانوان دانشگاهی دعوت می شود در این پیاده روی شرکت نمایند. 

سمینار یکروزه با عنوان ابعاد مختلف سلامت زنان (جسمی- روانی- اجتماعی_ معنوی) توسط دفتر امور زنان با حضور اساتید متخصص در روز دوشنبه مورخ 30 مهرماه از ساعت 8:30 لغایت 12 در سالن آمفی تئاتر مرکزی برگزار می گردد.

این سمینار همراه با امتیاز ضمن خدمت برای کلیه کارمندان محترم دانشگاه در نظر گرفته شده است.

 علاقمندان می توانند جهت ثبت نام به لینک زیر مراجعه نمایند.

به همت دفتر امور زنان کارگاه آموزشی "مهارت های زندگی با رویکرد تئوری انتخاب" با سخنرانی خانم دکتر مهتاب بیات ریزی در روزهای 6 و 7 شهریور در بیمارستان امیر اعلم برگزار شد.

برای مشاهده گالری تصاویر این کارگاه اینجا کلیک نمایید.

مصرف مکمل اگر توسط پزشک تجویز شده و جنبه درمانی داشته باشد، خالی از لطف نیست ولی در موارد دیگر حتی ممکن است همراه با خطرات جدی سلامت باشد.

شما می توانید به جای خرید مکمل های غذایی، مفیدترین ریزمغذی ها را از طریق مصرف مواد غذایی که در ادامه معرفی می شود، وارد بدن کنید:

به گزارش روابط عمومی دفتر امور زنان با عرض تبریک بمناسبت فرارسیدن اول ذیقعده، ولادت سراسر نور و شادی شفیعه روز جزاء، کریمه اهل بیت حضرت فاطمه معصومه(س) و یازدهم ذیعقده، میلاد فرخنده و پرنور هشتمین حجت خدا، آیت حق حضرت علی بن موسی الرضا (ع)، به یمن میلاد فرزندان همام امام موسی کاظم(ع)، که به نام دهه کرامت نامگذاری شده است،بر این شدیم تا اردوی یکروزه زیارتی حرم حضرت معصومه (س) و جمکران را در روز چهارشنبه سوم تیرماه رآس ساعت 15 از درب معاونت غذا و دارو ویژه همکاران خانم دانشگاهی به همراه خانواده محترمشان را برگزار نماییم.