امروز : جمعه 22 آذر 1398

20 آبان دوشنبه سالن آمفی تئاتر سازمان مرکزی دانشگاه علوم پزشکی تهران 
 

در جامعه امروز در صورتیکه زنان وظایف خانوادگی و شغلی خود را به خوبی انجام دهند، به عنوان فردی سالم در نظر گرفته می شوند که هیچ مشکلی از نظر سلامت جسمی و روانی ندارند، اما این مسئله قابل تامل است.

دکتر خورشید وسکویی مشاور رییس دانشگاه در امور زنان و خانواده گفت: یکی از موضوع های مهم برای کودکان بیمار، سلامت روح و بهتر شدن کیفیت زندگی و همچنین نحوه برخورد کادر درمان بیمارستان با آن ها است.

به گزارش روابط عمومی دفتر مشاور امور زنان و خانواده،  با عنایت به برنامه کشوری هفته سلامت بانوان ایرانی  با شعار"ورزش، شادابی، آرامش" ‏دفتر امور زنان با همکاری کارگروه  سلامت زنان  و مشارکت معاونت های مختلف دانشگاه، ‏در نظر دارد سمینار ‌‏"ارتقا سلامت روان، جامعه با نشاط" را دوشنبه  20 آبان  از ساعت 8 تا 12 در سالن آمفی تئاتر سازمان مرکزی دانشگاه جهت ‏کارکنان دانشگاه برگزار نماید.  این برنامه دارای امتیاز آموزش ضمن خدمت است و در حاشیه سمینار غرفه ‏های مشاوره ، پایش سلامت و عرضه کالاهای فرهنگی

به گزارش روابط عمومی دفتر مشاور امور زنان و خانواده: همان‌گونه که بهداشت جسمانی افراد در حیطه علوم پزشکی از اهمیت شایانی برخوردار است سلامت و بهداشت روانی فرد در جامعه نیز بسیار مهم است. بهداشت روانی عبارتست از تأمین و ارتقاء سطح سلامت روانی و پیشگیری از ابتلاء به اختلالات و بیماری‌های روانی.

به گزارش روابط عمومی دفتر مشاور امور زنان معاونت امور اجتماعی و فرهنگی اداره کل بانوان روایت زنان در دفاع مقدس را با موضوع"نغمه ی ناخوانده" را 9 مهر را با روایت هایی از رقیه تدین (جانباز)، مریم کاتبی (امدادگر و پرستار)، فرشته ملکی (همسر شهید منوچهر مدق) فاطمه بهروز فخر (نویسنده ادبیات دفاع مقدس) در تالار فردوسی برگزار می کند. شرکت در این مراسم برای عموم آزاد است.