امروز : يكشنبه 30 شهريور 1399

فرخنده باد خجسته ترین پیوند روزگار 
کوثر شده عروس صاحب یکتای ذوالفقار

در جامعه امروز در صورتیکه زنان وظایف خانوادگی و شغلی خود را به خوبی انجام دهند، به عنوان فردی سالم در نظر گرفته می شوند که هیچ مشکلی از نظر سلامت جسمی و روانی ندارند، اما این مسئله قابل تامل است.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)، مراسم تقدیر از داوطلبان و گروههای جهادی در بحران کرونا سه شنبه ۴ شهریورماه ۹۹در تالار امام   مجتمع برگزار شد.
در این مراسم از خدمات داوطلبانه گروه‌ های جهادی که در بحران کرونا به کمک و یاری کادر درمان مجتمع آمده بودند قدردانی شد.

کانون هنر زندگی سازمان جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران به مناسبت هفته ازدواج برگزار می نماید: مهارت های گفتگو در زوجین، مدرس دکتر رباب حامدی روان شناسی بالینی 

محور مباحث کارگاه: گفتگو، ابزار برقراری ارتباط گفتگوی اشتباه، عامل مشاجره و جدایی ها، گفتگوی درست، روش حل اختلاف و تقویت رابطه، زمان سه شنبه 7 مرداد ساعت 19 الی 20 می باشد. تکمیل فرم ثبت نام از طریق QR code یا از طریق لینک E=evnd.co/jR3BE 

به گزارش روابط عمومی معاونت تحقیقات و فناوری، کارگاه آموزشی ارتباط موثر والدین با نوجوانان دوشنبه 7 بهمن 98 در سالن جلسات آزمایشگاه جامع تشکیل شد.
این کارگاه به منظور ارتقاء فرهنگ و آگاهی کارکنان و با محوریت شناخت افکار، احساس و رفتار نوجوانان و ارتباط والدین با این سه مولفه و جایگزین کردن افکار و رفتارهای سبز و قرمز برگزار شد.
کارکنان زیادی از واحدهای مختلف معاونت تحقیقات و فناوری در این کارگاه شرکت کردند و در پایان گواهی حضور در کارگاه به شرکت کنندگان اهدا شد.

کارگاه افزایش عزت نفس یکشنبه 6 بهمن در مرکز تحقیقات آسم و آلرژی برگزار شد. 

دکتر احسان مقیمی، در ششمین جلسه دوره زندگی هوشمندانه، سردار سلیمانی را الگو و سرمشق همه آزادگان، مسلمانان و به‌ویژه جوانان دانست.