آيا فرد انعطاف پذيري هستيد؟

آيا فرد انعطاف پذيري هستيد؟

اين آزمون به شما کمک مي کند تا از ميزان انعطاف پذيري تان آگاه شويد. فایل مربوطه را دانلود نمایید و عبارات را به دقت بخوانيد و ميزان موافقت يا مخالفت خود با هر يک از آنها مشخص کنيد.

دانلود فایل

تفسیر نتيجه:

امتياز بالاي 70: قول تخيل شما بسار قوي است و از تفکر درباره مسائل انتزاعي لذت مي بريد.به علاوه شما از حس زيبايي شناسي خوبي بهره مند هستيد واز ديدن زييا يي هاي طبيعت و آثار هنري لذت مي بريد. شما از ذهن خلاقي برخورداريد و بدون ترس از شکست ايده هاي جديدي را که به ذهنتان مي رسد امتحان مي کنيد. از آنجايي که انسان خردمندي هستيد و سعي مي کنيد بدون داشتن پيشداوري با ديگران برخورد کنيد، از روابط اجتماعي خوبي برخوردار هستيد و ديگران از مصاحبت شما لذت مي برند.

امتياز زير 70: شما فرد کنجکاوي نيستيد و به جاي امتحان کردن راه هاي جديد ترجيح مي دهيد که از همان شيوه هاي قديمي و مطمئن استفاده کنيد.اصول و ارزش هاي فردي و اجتماعي برايتان بسيار مهم است و به هيج وجه مايل به تغيير عقايد و باورهاي خود در اين خصوص نيستيد. شما از جمله افرادي هستيد که محافظه کار به نظر مي رسيد، موضوع هاي رايج را بهتر از موارد نادر مي پسنديد و پاسخ هاي هيجاني تان نسبتاً آرام و نهفته است.