اگر شما و همسرتان قصد بچه دارشدن داريد، كافي است براي چند ثانيه فكر كرده وحداقل يك يا دو ماه دست نگه داريد. براي اينكه شانس بهتري در داشتن يك بارداري سالم و كودكي سالم تر داشته باشيد...

 هرچه بيشتر از توانمندي هاي بالقوه، آرمان ها، ارزش ها و محدوديت هاي خود باخبر باشيم، بهتر مي توانيم مسير موفقيت را ترسيم و به آن دست پيدا کنيم. در اين نوشتار سعي داريم با مهارت خودآگاهي به شکلي کاربردي آشنا شويم.

دیروز صبح رضا که قرار کاری مهمی داشت، می خواست از خانه خارج شود که همسرش رویا به او گفت بهتر است همان کت و شلواری را که برایش آماده کرده بپوشد، چون الان زمستان است و هوا سرد، و جنس این کت و شلوار مناسب نیست... .

شما میتوایند فرم آزمون صداقت را  دانلود کرده و تکمیل نمایید. و سپس با توجه به امتیاز خود تفسیر آزمون را مطالعه نمایید.

در سيره عملى پيامبر (ص) صدها نمونه از اخلاق نيك و زيبا وجوددارد كه هر كدام نشانگر قطره‏ اى از اقيانوس عظيم حسن خلق آن‏حضرت است، همان گونه كه خداوند با تعبير «و انك لعلى خلق‏ عظيم; و همانا تو اخلاق عظيم و برجسته ‏اى دارى‏» به اين مطلب‏ اشاره فرموده است.

27 روز مانده به عيد، عينك تازه‌اي را كه ديروز خريدم به چشم خواهم زد. عدسي‌اش كمي همه چيز را متفاوت نشان مي‌دهد ولي عيبي ندارد به زودي به آن عادت خواهم كرد...

شخصی به نام سجاد، خدمت پیشوای ششم، حضرت امام صادق(علیه السلام) رسید و عرض كرد: برای ماه رجب به من دعایی یاد بدهید كه خداوند متعال مرا به آن نفع ببخشد. امام صادق علیه السلام فرمودند: این دعا را هر روز از ماه رجب بعد از نمازهای یومیه بخوان:

صفحه‌ها