به گزارش روابط عمومی دفتر مشاور امور زنان و خانواده: همان‌گونه که بهداشت جسمانی افراد در حیطه علوم پزشکی از اهمیت شایانی برخوردار است سلامت و بهداشت روانی فرد در جامعه نیز بسیار مهم است. بهداشت روانی عبارتست از تأمین و ارتقاء سطح سلامت روانی و پیشگیری از ابتلاء به اختلالات و بیماری‌های روانی.

به گزارش روابط عمومی دفتر مشاور امور زنان معاونت امور اجتماعی و فرهنگی اداره کل بانوان روایت زنان در دفاع مقدس را با موضوع"نغمه ی ناخوانده" را 9 مهر را با روایت هایی از رقیه تدین (جانباز)، مریم کاتبی (امدادگر و پرستار)، فرشته ملکی (همسر شهید منوچهر مدق) فاطمه بهروز فخر (نویسنده ادبیات دفاع مقدس) در تالار فردوسی برگزار می کند. شرکت در این مراسم برای عموم آزاد است.

به گزارش روابط عمومی دفتر مشاور امور زنان و خانواده؛  نشست مشترک دفتر امور زنان دانشگاه 18 اردیبهشت ماه با حضور دکتر وسکوئی مشاور رئیس دانشگاه در امور زنان، اعضای هیات رئیسه و مدیران گروه های آموزشی برگزار شد. دکتر خورشید وسکوئی، مشاور رئیس دانشگاه در امور زنان با اشاره به وجود هزار و 808 نفر عضو هیات علمی و سهم 41 درصدی خانم ها و اشتغال به کار 18 هزار و 239 نفر کارکنان دانشگاه و سهم  65 درصد خانم ها از این تعداد گفت: کارکنان ما اغلب بانوان هستند و از میان آنها 648 نفر مدیر عالی، میانی و یا پایه هستند.

صفحه‌ها