امروز : شنبه 18 ارديبهشت 1400

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران دفتر مشاور امور زنان و خانواده، دکتر خورشید وسکویی مشاور رئیس دانشگاه در امور زنان در پیامی روز پرستار را تبریک گفت.
متن پیام به شرح زیر است:
سالروز ولادت  عقیله بنی هاشم حضرت زینب کبری (س) به عنوان روز پرستار، نشانگر عظمت این رسالت بزرگ و ادای احترام به فرشتگانی است که مهر و ایمانشان، مرهمی برای بیماران و تلاش‌شان وسیله‌ای برای بازگشت مجدد نعمت سلامتی به آنان است.

به گزارش روابط عمومی دفتر مشاور امور زنان و خانواده، به مناسبت هفته سلامت بانوان ایرانی(سبا)  و شیوه ی زندگی سالم زنان و کووید-19، فیلم های آموزشی با توجه به شعارهای این هفته آماده شد. علاقمندان می تواتند با دانلود فیام های زیر از مطالب آموزنده آن استفاده کنند.

به گزارش روابط عمومی دفتر مشاور امور زنان و خانواده بیمارستان کودکان بهرامی به مناسبت هفته سلامت زنان"با شعار سلامت زنان در دوران کرونا" وبیناری با عنوان نیک زیستی در شرایط دشوار با 4 امتیاز آموزش ضمن خدمت را با سخنرانی دکتر مهتاب بیات ریزی مشاور خانواده، در روز دوشنبه 28 مهرماه ساعت 9 لغایت 11 برگزار می کند. علاقه مندان می توانند وارد لینک ثبت نامی شده  ودر این وبینار شرکت کنند. 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)، مراسم تقدیر از داوطلبان و گروههای جهادی در بحران کرونا سه شنبه ۴ شهریورماه ۹۹در تالار امام   مجتمع برگزار شد.
در این مراسم از خدمات داوطلبانه گروه‌ های جهادی که در بحران کرونا به کمک و یاری کادر درمان مجتمع آمده بودند قدردانی شد.

کانون هنر زندگی سازمان جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران به مناسبت هفته ازدواج برگزار می نماید: مهارت های گفتگو در زوجین، مدرس دکتر رباب حامدی روان شناسی بالینی 

محور مباحث کارگاه: گفتگو، ابزار برقراری ارتباط گفتگوی اشتباه، عامل مشاجره و جدایی ها، گفتگوی درست، روش حل اختلاف و تقویت رابطه، زمان سه شنبه 7 مرداد ساعت 19 الی 20 می باشد. تکمیل فرم ثبت نام از طریق QR code یا از طریق لینک E=evnd.co/jR3BE 

به گزارش روابط عمومی معاونت تحقیقات و فناوری، کارگاه آموزشی ارتباط موثر والدین با نوجوانان دوشنبه 7 بهمن 98 در سالن جلسات آزمایشگاه جامع تشکیل شد.
این کارگاه به منظور ارتقاء فرهنگ و آگاهی کارکنان و با محوریت شناخت افکار، احساس و رفتار نوجوانان و ارتباط والدین با این سه مولفه و جایگزین کردن افکار و رفتارهای سبز و قرمز برگزار شد.
کارکنان زیادی از واحدهای مختلف معاونت تحقیقات و فناوری در این کارگاه شرکت کردند و در پایان گواهی حضور در کارگاه به شرکت کنندگان اهدا شد.

کارگاه افزایش عزت نفس یکشنبه 6 بهمن در مرکز تحقیقات آسم و آلرژی برگزار شد.